Fotogalerie

UBYTOVÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Chata k pronájmu nedaleko propasti Macocha, Balcarky, Punkevní a Kateřinské jeskyně.

CHATA

Chata je ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi. Nachází se na dolním konci obce Lipovec v chatové osadě u lesa.  Lesy v bezprostředním okolí chaty jsou v letním období ideální pro milovníky houbaření, pěší turistiky či cykloturistiky. V zimním období zase budou spokojeni milovníci běžkařských tratí. Z Chaty Lipovec budete mít do jeskyní Moravského krasu blízko, můžete tam procházkou přes les. 

V přízemí chaty se nachází obývací pokoj, koupelna s vanou, samostatné wc a kuchyně, která je vybavená elektrickou troubou s grilem, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, lednicí a kompletním nádobím. K dispozici je také dětská židlička pro naše nejmenší hosty. V obývacím pokoji je otevřený krb, rozkládací pohovka, šest křesel, rádio, televizor, DVD přehrávač a spousta společenských her. V podkroví chaty se nachází dva třílůžkové pokoje, dětská postýlka a posezení. Ubytování je možné i v zimních měsících. Vytápění chaty je zajištěno plynovým kotlem. Na chatě pro Vás máme také připraveny turistické propagační materiály, které Vám pomohou s naplánováním Kam na výlet po jeskyních, hradech, zámcích a dalších zajímavostech v Moravském krasu.

ZAHRADA

Na velké oplocené zahradě budete mít jen pro sebe k dispozici ohniště s posezením za chatou, zahradní krb s grilem, zahradní nábytek, slunečník s posezením před chatou, pískoviště s hračkami a skákací trampolínu. Ubytujeme vás také s Vašimi zvířecími miláčky. Psa nemusíte nechávat doma. Vezměte ho s sebou na dovolenou. Na zahradě je k dispozici parkoviště pro jeden osobní automobil (další dva automobily je možné parkovat na příjezdové cestě přímo před chatou).