UBYTOVÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Chata k pronájmu nedaleko propasti Macocha, Balcarky, Punkevní a Kateřinské jeskyně.

CHATA

V přízemí chaty se nachází obývací pokoj s krbem a vstupem do zahrady, plně vybavená kuchyň, koupelna s vanou a samostatné wc. V podkroví chaty jsou k dispozici dva třílůžkové pokoje, dětská postýlka, židlička a posezení. Ve sklepu chaty je možné uschovat kola.

ZAHRADA

Velká oplocená zahrada nabízí ohniště s posezením, zahradní krb, nábytek, slunečník, pískoviště, skákací trampolínu, parkoviště pro jeden osobní automobil (druhý automobil lze parkovat na cestě za chatou) a výběh pro Vašeho psa, vezměte ho sebou.

POLOHA

Chata Lipovec se nachází u lesa na hranici CHKO Moravský kras. Na dosah budete mít širokou škálu turistických cílů, kterými jsou např. propast Macocha, Punkevní a Kateřinská jeskyně, jeskyně Balcarka, turistické, cykloturistické trasy a běžkařské tratě.

/noc

1.850 Kč

/noc

2.250 Kč

30.06.-01.09.2018

/silvestr

12.900 Kč

28.12.-02.01.2019

Pronájem chaty Lipovec v Moravském krasu je možný min. od dvou nocí. Uvedené ceny jsou platné za pronájem celého objektu až pro 8 osob. Ubytování se psem je možné po domluvě za poplatek 70 Kč/noc.
Za účelem odbavení dotazu zpracováváme Vaše osobní údaje.

…to jsou nejen unikátní krápníkové jeskyně. Ve skutečnosti se jedná o rozsáhlý komplex jedinečných přírodních úkazů, rozkládajících se na ploše 92km2. Na dosah budete mít širokou škálu turistických cílů, kterými jsou např. propast Macocha, Punkevní jeskyně, Kateřinská jeskyně a spousta dalších, které jsou pro Vaši inspiraci přehledně uvedeny v sekci Kam na výlet.

Blanensko je velice rozmanitým regionem, vedle jeskyní, cyklostezek a pěších tras nabízí také širokou škálu památek. Milovníci historie a kulturního dědictví mohou navštívit mnoho zámků, muzejí, církevních památek, hradů a zřícenin. Nejbližší v okolí chaty Lipovec je např. zřícenina hradu Holštejn s jeskyní Hladomornou. Výlet po památkách si můžete naplánovat v naší mapě.

Po jeskyních a památkách můžete vyrazit také za zábavou. Např. zábavné lanové parky se těší oblibě nejen rodinám s dětmi, ale i těm, kteří mají rádi adrenalin. Takové dobrodružství můžete zažít jen malý kousek cesty od Chaty Lipovec v areálu bývalé vápenky Velká Dohoda, nebo se můžete rozhlédnout z šesti rozhleden, případně si zajet do nedalekého zoo a dino parku.

Nejbližší okolí Vám nabízí nespočet cyklistických stezek a pěších tras, po kterých se můžete vydat za turistickými cíli, nebo jen relaxovat či houbařit v krásné přírodě CHKO Moravský kras. V letních měsících se můžete osvěžit v aquaparcích, na koupalištích nebo v přírodních vodách. Pro nadšence zimní turistiky jsou v okolí k dispozici běžkařské tratě nebo lyžařský areál v Olešnici.

KONTAKTUJTE NÁS

NAŠI PARTNEŘI: